SG187750R-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG187750R-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .187"H X .750"W X 24"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG187750R-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG187750R-24
Tau Wae SG187750R-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .187"H X .750"W X 24"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2884 pcs Pepa Raraunga SG187750R-24.pdf
Whānui 0.750" (19.05mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.187" (4.75mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG1M-XL
SG1M-XL
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: ESD SOLE GROUNDER 1MEG X-LARGE
I roto i te taonga: 5130 pcs
Tikiake:
RFQ
SG187750R-48
SG187750R-48
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .187"H X .750"W X 48"L--RECTANGU
I roto i te taonga: 3114 pcs
Tikiake: SG187750R-48.pdf
RFQ
SG1M-SM
SG1M-SM
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: ESD SOLE GROUNDER 1MEG SMALL
Tikiake:
SG1M-M
SG1M-M
Whakaahuatanga: ESD SOLE GROUNDER 1MEG MED
SG1M-L
SG1M-L
Whakaahuatanga: ESD SOLE GROUNDER 1MEG LARGE
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .187"H X .375"W X 48"L--RECTANGU
Tikiake: SG187375R-48.pdf
SG187250D-48
SG187250D-48
Whakaahuatanga: FSG, .187"H X .25"W X 48"L
Tikiake: SG187250D-48.pdf
SG190
SG190
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 5 OHM 15% 4A