SG187250D-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG187250D-24
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .187"H X .250" W X 24"L--D SHAPE
Ngā Rauemi: SG187250D-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG187250D-24
Tau Wae SG187250D-24 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .187"H X .250" W X 24"L--D SHAPE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3402 pcs Pepa Raraunga SG187250D-24.pdf
Whānui 0.250" (6.35mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 24.000" (609.60mm)
Teitei 0.187" (4.75mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG187375R-24
SG187375R-24
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .187"H X .375"W X 24"L--RECTANGU
I roto i te taonga: 13768 pcs
Tikiake: SG187375R-24.pdf
RFQ
SG1845Y
SG1845Y
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: IC REG CTRLR FLYBACK 8DIP
I roto i te taonga: 4970 pcs
Tikiake: SG1845Y.pdf
RFQ
SG190
SG190
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 5 OHM 15% 4A