SG100300D-48
Hua Hua
Tau Wae: SG100300D-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .100"H X .300"W X 48"L--D SHAPED
Ngā Rauemi: SG100300D-48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG100300D-48
Tau Wae SG100300D-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .100"H X .300"W X 48"L--D SHAPED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4408 pcs Pepa Raraunga SG100300D-48.pdf
Whānui 0.300" (7.62mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.100" (2.54mm) Haerenga Whakauru -