SG100200R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG100200R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .100"H X .200"W X 48"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG100200R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG100200R-48
Tau Wae SG100200R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .100"H X .200"W X 48"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4692 pcs Pepa Raraunga SG100200R-48.pdf
Whānui 0.200" (5.08mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.100" (2.54mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG100400TR-48.00
SG100400TR-48.00
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .100"H X .400"W 48"L--TRIANGLE--
I roto i te taonga: 2681 pcs
Tikiake: SG100400TR-48.00.pdf
RFQ
SG1-80-2
SG1-80-2
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SENSOR LINEAR 2032MM WIRE LEADS
I roto i te taonga: 379 pcs
Tikiake: SG1-80-2.pdf
RFQ
SG100
SG100
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 1 OHM 15% 20A