SG100300B-48
Hua Hua
Tau Wae: SG100300B-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .100"H X .300"W X 48"L--BELL SHA
Ngā Rauemi: SG100300B-48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG100300B-48
Tau Wae SG100300B-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .100"H X .300"W X 48"L--BELL SHA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2179 pcs Pepa Raraunga SG100300B-48.pdf
Whānui 0.300" (7.62mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Bell Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.100" (2.54mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG100400TR-24.00
SG100400TR-24.00
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .100"H X .400"W 24"L--TRIANGLE--
I roto i te taonga: 6488 pcs
Tikiake: SG100400TR-24.00.pdf
RFQ
SG100M-C0
SG100M-C0
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE TIE MINI BLK 4.2"
I roto i te taonga: 364252 pcs
Tikiake: SG100M-C0.pdf
RFQ
SG1-80-2
SG1-80-2
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SENSOR LINEAR 2032MM WIRE LEADS
I roto i te taonga: 379 pcs
Tikiake: SG1-80-2.pdf
SG100
SG100
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 1 OHM 15% 20A
Tikiake: SG100.pdf
Whakaahuatanga: SENSOR LINEAR 2032MM CONNECTOR
I roto i te taonga: 352 pcs
Tikiake: SG1-80-3.pdf
SG100M-M
SG100M-M
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE TIE MINI NAT 4.2"