84-CBSF-2.5X7.0X0.8
Hua Hua
Tau Wae: 84-CBSF-2.5X7.0X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 84-CBSF-2.5X7.0X0.8--84S126--CIR
Ngā Rauemi: 84-CBSF-2.5X7.0X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 84-CBSF-2.5X7.0X0.8
Tau Wae 84-CBSF-2.5X7.0X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 84-CBSF-2.5X7.0X0.8--84S126--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3807 pcs Pepa Raraunga 84-CBSF-2.5X7.0X0.8.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 7.000" (177.80mm) Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 7.000" (177.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole