84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0
Hua Hua
Tau Wae: 84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0--84S155--
Ngā Rauemi: 84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0
Tau Wae 84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0--84S155-- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2692 pcs Pepa Raraunga 84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.500" (88.90mm) Teitei - Whānui 1.000" (25.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole