84-CBSF-2.0X3.5X0.93
Hua Hua
Tau Wae: 84-CBSF-2.0X3.5X0.93
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 84-CBSF-2.0X3.5X0.93--84S157--CI
Ngā Rauemi: 84-CBSF-2.0X3.5X0.93.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 84-CBSF-2.0X3.5X0.93
Tau Wae 84-CBSF-2.0X3.5X0.93 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 84-CBSF-2.0X3.5X0.93--84S157--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5382 pcs Pepa Raraunga 84-CBSF-2.0X3.5X0.93.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.500" (88.90mm) Teitei - Whānui 0.930" (23.62mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole