83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8
Hua Hua
Tau Wae: 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8--83S48--CI
Ngā Rauemi: 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8
Tau Wae 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8--83S48--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3216 pcs Pepa Raraunga 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8.pdf
Whānui - Whānui 4.000" (101.60mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 6.500" (165.10mm) Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole