83-CBSFSV-3.0X4.5X0.8
Hua Hua
Tau Wae: 83-CBSFSV-3.0X4.5X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 83-CBSFSV-3.0X4.5X0.8--83S47--CI
Ngā Rauemi: 83-CBSFSV-3.0X4.5X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 83-CBSFSV-3.0X4.5X0.8
Tau Wae 83-CBSFSV-3.0X4.5X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 83-CBSFSV-3.0X4.5X0.8--83S47--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga 83-CBSFSV-3.0X4.5X0.8.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.500" (114.30mm) Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole