83-CBSFSV-3.5X5.5X1.0
Hua Hua
Tau Wae: 83-CBSFSV-3.5X5.5X1.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 83-CBSFSV-3.5X5.5X1.0--83S27--CI
Ngā Rauemi: 83-CBSFSV-3.5X5.5X1.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 83-CBSFSV-3.5X5.5X1.0
Tau Wae 83-CBSFSV-3.5X5.5X1.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 83-CBSFSV-3.5X5.5X1.0--83S27--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 10745 pcs Pepa Raraunga 83-CBSFSV-3.5X5.5X1.0.pdf
Whānui - Whānui 3.500" (88.90mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 80-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.500" (139.70mm) Teitei - Whānui 1.000" (25.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole