53-CBSFN-2.25X3.5X0.6
Hua Hua
Tau Wae: 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6--53S325--C
Ngā Rauemi: 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6
Tau Wae 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6--53S325--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3129 pcs Pepa Raraunga 53-CBSFN-2.25X3.5X0.6.pdf
Whānui - Whānui 2.250" (57.15mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.500" (88.90mm) Teitei - Whānui 0.600" (15.24mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole