53-CBSFD-1.5X2.5X0.8
Hua Hua
Tau Wae: 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8--53S337--CI
Ngā Rauemi: 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8
Tau Wae 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8--53S337--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3918 pcs Pepa Raraunga 53-CBSFD-1.5X2.5X0.8.pdf
Whānui - Whānui 1.500" (38.10mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 0.800" (20.32mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole