53-CBSFD-3.5X7.5X0.75
Hua Hua
Tau Wae: 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75--53S294--C
Ngā Rauemi: 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75
Tau Wae 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75--53S294--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2518 pcs Pepa Raraunga 53-CBSFD-3.5X7.5X0.75.pdf
Whānui - Whānui 3.500" (88.90mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 7.500" (190.50mm) Teitei - Whānui 0.750" (19.05mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 7.500" (190.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole