52-CBSFN-2.5X7.0X0.5
Hua Hua
Tau Wae: 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5--52S148--CI
Ngā Rauemi: 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5
Tau Wae 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5--52S148--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2095 pcs Pepa Raraunga 52-CBSFN-2.5X7.0X0.5.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 7.000" (177.80mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 7.000" (177.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole