52-CBSFP-2.0X3.0X0.575
Hua Hua
Tau Wae: 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575--52S44--C
Ngā Rauemi: 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575
Tau Wae 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575--52S44--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3954 pcs Pepa Raraunga 52-CBSFP-2.0X3.0X0.575.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.000" (76.20mm) Teitei - Whānui 0.575" (14.61mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole