52-CBSF-3.5X3.5X0.5
Hua Hua
Tau Wae: 52-CBSF-3.5X3.5X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 52-CBSF-3.5X3.5X0.5--52S149--CIR
Ngā Rauemi: 52-CBSF-3.5X3.5X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 52-CBSF-3.5X3.5X0.5
Tau Wae 52-CBSF-3.5X3.5X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 52-CBSF-3.5X3.5X0.5--52S149--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5289 pcs Pepa Raraunga 52-CBSF-3.5X3.5X0.5.pdf
Whānui - Whānui 3.500" (88.90mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 50-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.500" (88.90mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole