49-CBSF-5.0X6.5X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 49-CBSF-5.0X6.5X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 49-CBSF-5.0X6.5X0.4--49S261--CIR
Ngā Rauemi: 49-CBSF-5.0X6.5X0.4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 49-CBSF-5.0X6.5X0.4
Tau Wae 49-CBSF-5.0X6.5X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 49-CBSF-5.0X6.5X0.4--49S261--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3116 pcs Pepa Raraunga 49-CBSF-5.0X6.5X0.4.pdf
Whānui - Whānui 5.000" (127.00mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 6.500" (165.10mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 5.000" (127.00mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole