49-CBSF-3.0X5.0X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 49-CBSF-3.0X5.0X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 49-CBSF-3.0X5.0X0.4--49S270--CIR
Ngā Rauemi: 49-CBSF-3.0X5.0X0.4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 49-CBSF-3.0X5.0X0.4
Tau Wae 49-CBSF-3.0X5.0X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 49-CBSF-3.0X5.0X0.4--49S270--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3677 pcs Pepa Raraunga 49-CBSF-3.0X5.0X0.4.pdf
Whānui - Whānui 3.000" (76.20mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 5.000" (127.00mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole