49-CBSF-2.5X4.75X0.4
Hua Hua
Tau Wae: 49-CBSF-2.5X4.75X0.4
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 49-CBSF-2.5X4.75X0.4--49S278--CI
Ngā Rauemi: 49-CBSF-2.5X4.75X0.4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 49-CBSF-2.5X4.75X0.4
Tau Wae 49-CBSF-2.5X4.75X0.4 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 49-CBSF-2.5X4.75X0.4--49S278--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3553 pcs Pepa Raraunga 49-CBSF-2.5X4.75X0.4.pdf
Whānui - Whānui 2.500" (63.50mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.750" (120.65mm) Teitei - Whānui 0.400" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Through Hole