49-CBSFD-3.75X4.75X0.43
Hua Hua
Tau Wae: 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 49-CBSFD-3.75X4.75X0.430--49S257
Ngā Rauemi: 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43
Tau Wae 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 49-CBSFD-3.75X4.75X0.430--49S257 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2937 pcs Pepa Raraunga 49-CBSFD-3.75X4.75X0.43.pdf
Whānui - Whānui 3.750" (95.25mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 40-CBS
Ētahi Ingoa 49-CBSFD-3.75X4.75X0.430
49-CBSFD-3.75X4.75X0.430-ND
Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 4.750" (120.65mm)
Teitei - Whānui 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 3.750" (95.25mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Through Hole