29-CBSF-2.0X2.5X0.44
Hua Hua
Tau Wae: 29-CBSF-2.0X2.5X0.44
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 29-CBSF-2.0X2.5X0.44--29S197--CI
Ngā Rauemi: 29-CBSF-2.0X2.5X0.44.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 29-CBSF-2.0X2.5X0.44
Tau Wae 29-CBSF-2.0X2.5X0.44 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 29-CBSF-2.0X2.5X0.44--29S197--CI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5355 pcs Pepa Raraunga 29-CBSF-2.0X2.5X0.44.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.500" (63.50mm) Teitei - Whānui 0.440" (11.18mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole