29-CBSF-1.25X3.75
Hua Hua
Tau Wae: 29-CBSF-1.25X3.75
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 29-CBSF-1.25X3.75--29S63--CIRCUI
Ngā Rauemi: 29-CBSF-1.25X3.75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 29-CBSF-1.25X3.75
Tau Wae 29-CBSF-1.25X3.75 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 29-CBSF-1.25X3.75--29S63--CIRCUI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 57497 pcs Pepa Raraunga 29-CBSF-1.25X3.75.pdf
Whānui - Whānui 1.250" (31.75mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 3.750" (95.25mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole