29-CBSF-1.5X4.0
Hua Hua
Tau Wae: 29-CBSF-1.5X4.0
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 29-CBSF-1.5X4.0--29S70--CIRCUIT
Ngā Rauemi: 29-CBSF-1.5X4.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 29-CBSF-1.5X4.0
Tau Wae 29-CBSF-1.5X4.0 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 29-CBSF-1.5X4.0--29S70--CIRCUIT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 53434 pcs Pepa Raraunga 29-CBSF-1.5X4.0.pdf
Whānui - Whānui 1.500" (38.10mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole