20-CBSFN-0.75X1.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSFN-0.75X1.0X0.2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20-CBSFN-0.75X1.0X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 20-CBSFN-0.75X1.0X0.2--20S476--C
Ngā Rauemi: 20-CBSFN-0.75X1.0X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20-CBSFN-0.75X1.0X0.2
Tau Wae 20-CBSFN-0.75X1.0X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 20-CBSFN-0.75X1.0X0.2--20S476--C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3397 pcs Pepa Raraunga 20-CBSFN-0.75X1.0X0.2.pdf
Whānui - Whānui 0.750" (19.05mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.000" (25.40mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount