20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5--20S544-
Ngā Rauemi: 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5
Tau Wae 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5--20S544- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3020 pcs Pepa Raraunga 20-CBSFDV-2.75X2.75X0.5.pdf
Whānui - Whānui 2.750" (69.85mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 2.750" (69.85mm) Teitei - Whānui 0.500" (12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount