20-CBSF-2.0X4.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-2.0X4.0X0.2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20-CBSF-2.0X4.0X0.2
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua 20-CBSF-2.0X4.0X0.2--20S556--CIR
Ngā Rauemi: 20-CBSF-2.0X4.0X0.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20-CBSF-2.0X4.0X0.2
Tau Wae 20-CBSF-2.0X4.0X0.2 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga 20-CBSF-2.0X4.0X0.2--20S556--CIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3595 pcs Pepa Raraunga 20-CBSF-2.0X4.0X0.2.pdf
Whānui - Whānui 2.000" (50.80mm) Tuhinga o mua Vent Holes in Pattern
Momo Shield, 2-Piece Raupapa 20-CBS
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 4.000" (101.60mm) Teitei - Whānui 0.200" (5.08mm)
Whakaahuatanga Taipitopito RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount