WJ10050-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WJ10050-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE SHEET 100X50X0.12MM
Ngā Rauemi: 1.WJ10050-200.pdf2.WJ10050-200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WJ10050-200
Tau Wae WJ10050-200 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 5414 pcs Pepa Raraunga 1.WJ10050-200.pdf2.WJ10050-200.pdf
Whānui 1.969" (50.00mm) Momo Flexible Ferrite Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.005" (0.12mm) Hanga Rectangular
Raupapa - Ētahi Ingoa 240-2984
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Ferrite Powder Te roa 3.937" (100.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: MCS/SS6M .180X12X12 ECCOSORB
I roto i te taonga: 127 pcs
Tikiake:
RFQ
3M CN3190 6
3M CN3190 6" X 54.5YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M CN3190 FABRIC TAPE NICKEL ON
I roto i te taonga: 72 pcs
Tikiake: 3M CN3190 6" X 54.5YD.pdf