CF715AB03817112
Laird TechnologiesLaird Technologies
CF715AB03817112 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF715AB03817112
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU CF PROF V0
Ngā Rauemi: CF715AB03817112.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
41 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF715AB03817112
Tau Wae CF715AB03817112 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 7952 pcs Pepa Raraunga CF715AB03817112.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Conductive Foam Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.059" (1.50mm) Hanga Rectangular
Raupapa EcoFoam™ Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 28.000" (711.20mm)