CF715AB12703048
Laird TechnologiesLaird Technologies
CF715AB12703048 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF715AB12703048
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU CF PROF V0
Ngā Rauemi: CF715AB12703048.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
34 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF715AB12703048
Tau Wae CF715AB12703048 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 5666 pcs Pepa Raraunga CF715AB12703048.pdf
Whānui 5.000" (127.00mm) Momo Conductive Foam Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.059" (1.50mm) Hanga Rectangular
Raupapa EcoFoam™ Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa 12.000" (304.80mm)