CF710AA01050200
Laird TechnologiesLaird Technologies
CF710AA01050200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF710AA01050200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua EMI GASK I/O V0 MESH COND FOAM
Ngā Rauemi: CF710AA01050200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF710AA01050200
Tau Wae CF710AA01050200 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 63942 pcs Pepa Raraunga CF710AA01050200.pdf
Whānui 0.413" (10.50mm) Momo Conductive Foam Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.039" (1.00mm) Hanga Rectangular
Raupapa EcoFoam™ Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 0.787" (20.00mm)