WJ10050-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WJ10050-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE SHEET 100X50X0.155MM
Ngā Rauemi: 1.WJ10050-100.pdf2.WJ10050-100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WJ10050-100
Tau Wae WJ10050-100 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 4120 pcs Pepa Raraunga 1.WJ10050-100.pdf2.WJ10050-100.pdf
Whānui 1.969" (50.00mm) Momo Flexible Ferrite Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.006" (0.16mm) Hanga Rectangular
Raupapa - Ētahi Ingoa 240-2983
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Ferrite Powder Te roa 3.937" (100.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3M AB5030 CIRCLE-1.5
3M AB5030 CIRCLE-1.5"-100
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE POLYMER RES 38.1MM 100/PK
I roto i te taonga: 4340 pcs
Tikiake: 3M AB5030 CIRCLE-1.5"-100.pdf
RFQ
11.5X12-6-1182
11.5X12-6-1182
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SHEET COPPER FOIL 292X304.8MM
I roto i te taonga: 5259 pcs
Tikiake: 11.5X12-6-1182.pdf
RFQ
3013325A
3013325A
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WE-CF EMI SHIELDING SHEET/EMI SH
Tikiake:
1183-2
1183-2"X18YD
Whakaahuatanga: TAPE 2X18 YDS MINI-CASE 3" PAPER
I roto i te taonga: 848 pcs
Tikiake: 1183-2"X18YD.pdf
3M CN3490 1/2
3M CN3490 1/2" X 4"-100
Whakaahuatanga: TAPE FABRIC COPPER 100/PK
Tikiake: 3M CN3490 1/2" X 4"-100.pdf