TYS4020220M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS4020220M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS4020220M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 620MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: 1.TYS4020220M-10.pdf2.TYS4020220M-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS4020220M-10
Tau Wae TYS4020220M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 620MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 269832 pcs Pepa Raraunga 1.TYS4020220M-10.pdf2.TYS4020220M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2684-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 15MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 620mA 350 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Whakatauranga onamata 620mA
I teie nei - Maama 1.05A