TYS40186R8M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS40186R8M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS40186R8M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 1.06A 110 MOHM
Ngā Rauemi: TYS40186R8M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS40186R8M-10
Tau Wae TYS40186R8M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 1.06A 110 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252610 pcs Pepa Raraunga TYS40186R8M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa TYS4018
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2679-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 29MHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Inductor 1.06A 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.06A
I teie nei - Maama 1.45A