TYS4020680M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS4020680M-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYS4020680M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 360MA 1.06 OHM
Ngā Rauemi: 1.TYS4020680M-10.pdf2.TYS4020680M-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYS4020680M-10
Tau Wae TYS4020680M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 360MA 1.06 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 300195 pcs Pepa Raraunga 1.TYS4020680M-10.pdf2.TYS4020680M-10.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2689-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7.7MHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Inductor 360mA 1.06 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.06 Ohm Max Whakatauranga onamata 360mA
I teie nei - Maama 610mA