MGA10046R8M-10
Hua Hua
Tau Wae: MGA10046R8M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 6A 25MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGA10046R8M-10
Tau Wae MGA10046R8M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 6A 25MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122199 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.457" L x 0.398" W (11.60mm x 10.10mm)
Ētahi Ingoa 240-3034-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Molded Inductor 6A 25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6A I teie nei - Maama 10A