MGA10044R7M-10
Hua Hua
Tau Wae: MGA10044R7M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 9A 16.5MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGA10044R7M-10
Tau Wae MGA10044R7M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 9A 16.5MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123120 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.457" L x 0.398" W (11.60mm x 10.10mm)
Ētahi Ingoa 240-3033-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Molded Inductor 9A 16.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 16.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 9A I teie nei - Maama 12A