MGA0605R56M-10
Hua Hua
Tau Wae: MGA0605R56M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.56UH 20A 3.3MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGA0605R56M-10
Tau Wae MGA0605R56M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 0.56UH 20A 3.3MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101087 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MGA
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-3024-6 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 560nH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 560nH Unshielded Molded Inductor 20A 3.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.3 mOhm Max
Whakatauranga onamata 20A I teie nei - Maama 20A