MGA05033R3M-10
Hua Hua
Tau Wae: MGA05033R3M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 4.5A 46MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGA05033R3M-10
Tau Wae MGA05033R3M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 4.5A 46MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131729 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
Ētahi Ingoa 240-3004-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Molded Inductor 4.5A 46 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 46 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.5A I teie nei - Maama 7A