MGA05024R7M-10
Hua Hua
Tau Wae: MGA05024R7M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 3A 90OHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGA05024R7M-10
Tau Wae MGA05024R7M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 3A 90OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120910 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
Ētahi Ingoa 240-2999-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Molded Inductor 3A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Maama 5A