MGA05032R2M-10
Hua Hua
Tau Wae: MGA05032R2M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 5A 35MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGA05032R2M-10
Tau Wae MGA05032R2M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 5A 35MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115933 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
Ētahi Ingoa 240-3003-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Molded Inductor 5A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5A I teie nei - Maama 8A