4B40HC51K00866
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4B40HC51K00866
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4B40HC51K00866
Tau Wae 4B40HC51K00866 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 3808 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51K
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Te roa 8.660" (219.96mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant