4B40HC51K00472
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4B40HC51K00472
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
28 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4B40HC51K00472
Tau Wae 4B40HC51K00472 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 6634 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51K
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Te roa 4.720" (119.89mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4B40HC51K00720
4B40HC51K00720
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 DSH
I roto i te taonga: 4412 pcs
Tikiake:
RFQ
4387AB51K01420
4387AB51K01420
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 BELL
I roto i te taonga: 14749 pcs
Tikiake: 4387AB51K01420.pdf
RFQ
Kaihanga: Parker Chomerics
Whakaahuatanga: SOFT SHIELD 3700 EMI 1013 24"