4356AB51K01640
Hua Hua
Tau Wae: 4356AB51K01640
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4356AB51K01640.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
114 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4356AB51K01640
Tau Wae 4356AB51K01640 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 36370 pcs Pepa Raraunga 4356AB51K01640.pdf
Whānui 0.181" (4.60mm) Momo Fabric Over Foam
Te roa 16.400" (416.56mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.071" (1.80mm) Haerenga Whakauru -