4356AB51K01030
Hua Hua
Tau Wae: 4356AB51K01030
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4356AB51K01030.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
186 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4356AB51K01030
Tau Wae 4356AB51K01030 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 57220 pcs Pepa Raraunga 4356AB51K01030.pdf
Whānui 0.181" (4.60mm) Momo Fabric Over Foam
Te roa 10.300" (261.62mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.071" (1.80mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DIP SPST 60MA 5V
I roto i te taonga: 43767 pcs
Tikiake: 435668-4.pdf
RFQ
4356AB51K01078
4356AB51K01078
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 DSH
I roto i te taonga: 53066 pcs
Tikiake: 4356AB51K01078.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC
Tikiake: 4357-0-00-80-00-00-03-0.pdf
4357
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: ACCY LENS 3MM T-1 PANEL MNT LED