4356AB51K01006
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4356AB51K01006
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4356AB51K01006.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
186 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4356AB51K01006
Tau Wae 4356AB51K01006 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 53475 pcs Pepa Raraunga 4356AB51K01006.pdf
Whānui 0.181" (4.60mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 10.060" (255.52mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.071" (1.80mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER DIP SPST 60MA 5V
I roto i te taonga: 35966 pcs
Tikiake: 435668-5.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 94684 pcs
Tikiake: 435668-7.pdf
RFQ
4356AB51K01640
4356AB51K01640
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 DSH
Tikiake: 4356AB51K01640.pdf