4157AB50100725
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4157AB50100725
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF PU NR REC
Ngā Rauemi: 4157AB50100725.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
228 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4157AB50100725
Tau Wae 4157AB50100725 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 62065 pcs Pepa Raraunga 4157AB50100725.pdf
Whānui 0.280" (7.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 7.250" (184.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4157PA51G01494
4157PA51G01494
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 REC
I roto i te taonga: 27449 pcs
Tikiake: 4157PA51G01494.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER