4157AB50100898
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4157AB50100898
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF PU NR REC
Ngā Rauemi: 4157AB50100898.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
186 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4157AB50100898
Tau Wae 4157AB50100898 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 45531 pcs Pepa Raraunga 4157AB50100898.pdf
Whānui 0.280" (7.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 8.980" (228.09mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -