4375PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4375PA51G01800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4375PA51G01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GSKT FAB/FOAM 5.1X457.2MM DSHAPE
Ngā Rauemi: 4375PA51G01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4375PA51G01800
Tau Wae 4375PA51G01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 46604 pcs Pepa Raraunga 4375PA51G01800.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 903-1283 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.094" (2.40mm)