4375AE51H01710
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4375AE51H01710
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4375AE51H01710.pdf2.4375AE51H01710.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
118 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4375AE51H01710
Tau Wae 4375AE51H01710 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 34319 pcs Pepa Raraunga 1.4375AE51H01710.pdf2.4375AE51H01710.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 17.100" (434.34mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.094" (2.40mm) Haerenga Whakauru -